Jak zmniejszyć koszt utrzymania? Alternatywne źródła energii

Firma FreeEco pozwala na wykorzystanie alternatywnych źródeł energii w codziennym życiu. Trend na bycie eco jest coraz popularniejszy dlatego firma FreeEco oferuje rozwiązania, które są bezpieczne dla środowiska i pozwalają na zmniejszenie kosztów pozyskiwania energii czy ciepła. Oferta obejmuje fotowoltaikę, pompy ciepła oraz sprzedaż systemów myjących.

Fotowoltaika

Fotowoltaika pozwala na pozyskanie energii elektrycznej wykorzystując do tego promienie słoneczne. Jest to możliwe dzięki zjawisku jakie występuje w panelach fotowoltaicznych, promienie słoneczne najpierw zamieniają się w prąd stały, następnie w prąd zmiennym który odpowiada standardom sieci publicznej. Co ważne, takie rozwiązanie pozwala na zmniejszenie kosztów utrzymania i jest w pełni bezpieczne.

Fotowoltaika Lublin Panele fotowoltaiczne w Lublinie
fot. pixabay.com | CC-0

Pompa ciepła

Pompa ciepła uważana jest powszechnie za rozwiązanie bezpieczne i bezawaryjne oraz proste w obsłudze. Systemy grzewcze opierające się na pompie ciepła nie wykorzystują płomienia co sprawia, że są o wiele bezpieczniejsze od innych rozwiązań, niwelując ryzyko wybuchu.Jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska i dla portfela – pozwala bowiem zmniejszyć koszty związane z energią czy ogrzewaniem. Firma FreeEco jest dealerem systemów myjących firmy Lehmann służących do czyszczenia farm fotowoltaicznych oraz elewacji. Nie świadczymy usług sprzątania. Oferta firmy skierowana jest do klientów chcących zaoszczędzić oraz szukających alternatywnych rozwiązań. Nasza kadra składająca się z wykwalifikowanych inżynierów oraz projektantów pozwala na stworzenie oferty dopasowanej do potrzeb indywidualnego klienta lub przedsiębiorstwa.

więcej na https://freeco.pl/index.php/fotowoltaika/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *